Pakuočių gamyba

Gaminame įvairias pakuotes: dėžutes, įmautes, maišelius su efektais: folija, UV laku, kirtimu, įkirtimu, kongrevu, laminatu ir šilkografijos spauda. 

 

„Fresh Post“ vadovė kartu su „Tygelis Pack“ komanda. P. Gvildžio nuotr./Salotų barui „Fresh Post“ Vilniuje – dizainerių įvertinimas.

Turite produktą, bet nežinote kaip jį įpakuoti?

UAB Tygelis Pakuoja“ – įmonė sprendžianti pakavimo problemas.   Dažnai dizaineriai sukuria pakuotės dizainą, tačiau vis dažniau susiduriame su idėjomis, kurios praktiškai yra sunkiai įgyvendinamos. 

Šiai problemai spręsti įkūrėme įmonę –Tygelis Pack, kuri užsiima naujų kūrimu ir gamybos administravimu. Šioje įmonėje dirbantys specialistai padės Jūsų dizaineriams dirbti savo darbą – kurti pakuotės dizainą, o pakuotės funkcinius klausimus išspręs Tygelis Pack“ specialistai. Puikus pavyzdys salotų baro „Fresh Post“ pakuotė, kurios konstrukciją sukūrė  – Tygelis Pack“ komanda, pakuotės dizainą sukūrė – Dovilė Džervutė. Ši pakuotė buvo įvertinta GERO DIZAINO diplomu ir laimėjo bronzą NAPA apdovanojimuose.

Saldžios pakuotės

Gaminame šokolado, saldainių pakuotes, įvairias dėžutes. Visi užsakymai priimami nuo 1 000 vnt. Siekiant sukurti prabangos įvaizdį pakuotėms dažniausiai naudojami efektai yra  folijavimas ir UV lakas, laminatas.   

Dėžutės

Kasmet pagaminame daugybe įvairiausių dėžučių su vidiniais įdėklais, kurie padeda apsaugoti viduje esančius daiktus. 

Popieriniai maišai

Gaminame maišus su specialiaisiais efektais: įvairių spalvų folija, paryškintus su UV laku arba kongrevu, taip pat dengiame laminatu, ar šilkografijos spauda. Maišelių gamyba pradedame nuo – 1 000 vnt.

Segtuvai

Gaminame kartoninius segtuvus konferencijoms ir renginiams pagal individualų užsakymą. 

Etiketės

Gaminame įvairių formų etiketes drabudžiams, kojinėms, ar kietiems produktams.